Małe rzeczy, które możesz zastosować w hotelu, aby umilić pobyt gościom

Nie od dzisiaj wiadomo, że geniusz tkwi w prostocie. Ta reguła doskonale sprawdza się również w hotelarstwie, gdzie pozornie proste rozwiązania i detale mogą znacznie umilić pobyt gościom. Hotelowe wnętrza mogą bardzo wiele zyskać dzięki starannie dobranym tekstyliom, które z pewnością nie zostaną pominięte w opiniach hotelowych gości.

Pokój hotelowy – zadbaj o każdy detal wystroju

W hotelu liczy się każdy detal. W opiniach gości, bardziej niż nietuzinkowa architektura budynku, liczyć się będzie łóżko, wystrój i wyposażenie pokoju oraz łazienka. To właśnie o te miejsca warto zadbać w najdrobniejszych szczegółach. Tekstylia są na pierwszej linii frontu w walce o dobrą opinię klienta. Komfortowa pościel i miękkie koce, oferowane przez Grupę Tekstylną, to elementy podstawowe bez których nie sposób mówić o udanym wypoczynku. Jednak również w tej kwestii warto zadbać o detale, a więc wybrać ciekawe wzory oraz kolorystykę pościeli i poduszek. Warto otworzyć się na rozwiązania inne niż biel. Efekty widoczne są w przykładowych realizacjach. Istotnym detalem są również gustowne firany i zasłony. Oprócz estetycznego wyglądu powinny być gwarancją intymności i dyskrecji. Można mieć pewność, że także w tym przypadku nietuzinkowe wzornictwo i barwy zostaną zauważone i docenione.

Łazienka – spraw, aby kąpiel była jeszcze bardziej komfortowa

Dobry dekorator wnętrz dba o wygląd każdej poduszki. Kolejnym obszarem szczególnych starań powinna być łazienka. Każdy gość marzy o odprężającej kąpieli i z pewnością zapamięta wysokiej jakości ręczniki. Grupa Tekstylna nie ogranicza się jednak do samych ręczników i oferuje całe zestawy łazienkowe – oprócz ręczników można nabyć jeszcze dywaniki kąpielowe i szlafroki. Dzięki nim poranny prysznic może stać się prawdziwą przyjemnością. Są to elementy, które można spersonalizować umieszczając na nich logo hotelu. W ten sposób marka będzie kojarzyła się z wysoką jakością i komfortem. Grupa Tekstylna poszerzyła swoją ofertę o kosmetyki do SPA. Są to produkty marki Cinq Mondes stosowane między innymi Mauritiusie i Seszelach, które pomogą rozbudować hotelową strefę SPA. Próbki kosmetyków mogą być miłym prezentem, aromatycznym dodatkiem do kąpieli, a także zachętą do kompleksowej regeneracji w hotelowym SPA.

Dbając o komfort i kompleksowy wypoczynek gości hotelowych należy zwrócić uwagę na najdrobniejszy szczegół. Małe rzeczy takie jak wzory i kolorystyka pościeli, poduszek i zasłon z pewnością wywoła uśmiech na twarzy niejednego gościa. Natomiast przytulna łazienka zapewniająca najwyższej jakości akcesoria do kąpieli sprawi, że goście z pewnością będą chcieli odwiedzić hotel w przyszłości.