Skontaktuj się z nami
Poznaj naszą ofertę profesjonalnych produktów tekstylnych.

Meble hotelowe

Meble hotelowe

Żyjemy w „trudnych” czasach boomu na rynku hotelowym.

Gdzie się da powstają nowe obiekty hotelowe. Nad jeziorami, w górach i nad morzem trwają nieprzerwane prace budowlane.  Taka ilość nowych inwestycji z pewnością cieszy dostawców działających na rynku HoReCa gdyż mają oni ogromne ilości zapytań i zleceń ale smuci inwestorów, którzy coraz częściej zadają sobie pytanie jak wybudować i wyposażyć hotel w czasach gdzie tak trudno znaleść wiarygodnego dostawcę.

Szczególnie napięta sytuacja panuje w branży meblarskiej. Wiele dużych producentów mebli hotelowych nie chce przyjmować nowych zleceń nie nadążając z bieżącą produkcją. Inni producenci wykorzystując ogromny popyt windują swoje ceny do poziomów zupełnie już absurdalnych. Pozostali dostawcy wyposażenie meblowego nie chcą realizować projektów trudnych i wymagających bojąc się o to, że uciekną im te większe i mniej skomplikowane prace.

W Polskiej Grupie Tekstylnej podchodzimy do tematu mebli hotelowych zupełnie inaczej.  Meble są naszą pasją, dziełem będącym wizytówką tego co potrafimy wykonać. Bardzo kręcą nas tematy skomplikowane i wyjątkowe.

Każdy mebel hotelowy jakiego produkcji się podejmujemy jest przez nas bardzo dokładnie przemyślany, starannie zaprojektowany i wykonany z pietyzmem.

Regał jaki wykonaliśmy w hotelu Novotel Katowice to właśnie taki bardzo wymagający projekt. Wielkość mebla i zastosowane przez architektów czyste linie wymagały olbrzymiego kunsztu podczas produkcji. Mebel został tak zrobiony, że nie widać łączeń a jakość użytych materiałów to zupełnie światowy poziom.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie osoby szukające firmy gotowej na wyzwania w zakresie mebli hotelowych. Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.