Oferty pracy

17.02.2021

Poszukujemy do naszego biura w Gliwicach osoby do pracy na stanowisku

Specjalista ds. ofertowania i analiz
Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:
·       analiza dokumentacji projektowej
·       wykonywanie kalkulacji materiałowych
·       pomoc w przygotowywaniu ofert
·       pozyskiwanie ofert w zakresie produktów oraz podwykonawstwa
·       kontakt z klientem na etapie ofertowym oraz przygotowania realizacji
·       tworzenie dokumentacji powykonawczych
·       sporządzanie dokumentacji dotyczącej procesu przetargowego
·       powykonawcza analiza projektów

Wymagania:
·       min roczne doświadczenie w dziale ofertowania, analiz lub kontrolingu
·       wykształcenie min średnie (wyższe mile widziane)
·       dobra znajomość MS Office a w szczególności MS Excel
·       podstawowa znajomość oprogramowania Auto CAD mile widziana
·       umiejętności czytania i analizowania dokumentacji projektowej
·       znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
·       samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
·       zaangażowanie
·       uczciwość i odpowiedzialność

Oferujemy:
·       Możliwość rozwoju zawodowego,
·       Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
·       Bardzo dobrą atmosferę pracy,
·       Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV na adres praca(at)grupatekstylna.pl

Serdecznie zapraszamy!!!

www.grupatekstylna.pl