Podsumowanie roku 2015 w Polskiej Grupie Tekstylnej

Początek nowego roku skłania do podsumowań i analiz.

W każdej z firm powinno się spojrzeć wstecz tak aby wychwycić to co było dobre oraz skupić uwagę na tym co się nie udało.

Także w naszej firmie dokonaliśmy takiego podsumowania tak aby być mądrzejszymi w kolejnym roku.

To co się nam z pewnością udało to znaczne umocnienie naszej pozycji rynkowej oraz rozpoczęcie współpracy z bardzo dużą ilością nowych klientów, którzy zaopatrywali się u nas w tekstylia hotelowe: pościel, ręczniki, kołdry, poduszki czy też koce.

Nasza oferta asortymentowa uległa mocnej rozbudowie co powoduje, że jesteśmy w stanie współpracować z istniejącymi klientami w dużo większym zakresie.

Szczególnie dumni jesteśmy z faktu, iż do naszej oferty dołączyła marka Cinq Mondes. Produkty te cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony naszych klientów co bardzo dobrze rokuje na przyszłość.

Istotnym zdarzeniem była dla nas także współpraca z Biedronką i marką Bohoboco. Udowodniliśmy wspólnie, że da się przygotować produkt znanej marki, o pięknym wzorze, świetnej jakości i bardzo dobrej cenie. Liczymy na podobne projekty.

Chcemy aby rok 2016 był kolejnym rokiem, w którym uda się nam podnieść jakość i szybkość obsługi naszych klientów. Bardzo mocno pracujemy nad tym aby wszystkie podstawowe i kluczowe produkty mogły być do Państwa wysyłane zawsze w ciągu 48h.

Obiecujemy, że będziemy systematycznie wprowadzać nowości do naszego portfolio.

Zapewniamy, że nie będziecie Państwo rozczarowania współpraca w nami z kolejnym roku.

Życzymy sukcesów biznesowych w roku 2016 i serdecznie zapraszamy do współpracy.