Pościel do Hostelu. Jak ją wybrać?

Pościel dla nowoczesnych Hosteli: budowanie marki oraz satysfakcja gości

Wystrój hostelu, ceny, jakość obsługi hotelowej to bez wątpienia istotne czynniki, które determinują percepcję hostelu przez odwiedzających go gości. Nie należy jednak zapominać również o innych faktorach, często mylnie klasyfikowanych jako „drugorzędne”. Mowa tutaj przede wszystkim o doborze odpowiednich ręczników dla gości a zwłaszcza pościeli dla hostelu.

Dlaczego ten ostatni czynnik ma tak istotne znaczenie? W pierwszej kolejności należy tutaj wskazać na komfort osób odwiedzających hostel: wysokiej jakości pościel to bardziej wygodny wypoczynek oraz lepszy sen. Brzmi jak tani marketing? Istnieją liczne badania wskazujące na to, że jakość pościeli w ogromnej mierze wpływa na jakość wypoczynku. Wystarczy nieco bardziej zgłębić tematykę związaną z tzw. kulturą snu.

Kolejna istotna kwestia to oczywiście budowanie korzystnego wizerunku firmy. Niskiej jakości, niewygodna oraz widocznie tania pościel? W ten sposób gość może poczuć się po prostu zlekceważony. Nie wspominając już o tym, że gustowna pościel to przecież także istotny element wystroju wnętrza pokoju w hostelu. Co więcej, to właśnie pościel bardzo często jest tym elementem, na który goście zwracają uwagę w pierwszej kolejności.

Na podstawie analizy polskiego rynku usług hotelarskich a także na podstawie licznych rozmów z wielolma hotelarzami zauważyłem, że chociaż dzisiejsze hostele przykładają coraz większą wagę do wdrażania różnego rodzaju nowoczesnych rozwiązań, to jednak niektóre kwestie wciąż są trakowane „po macoszemu”. Dotyczy to w dużej mierze pościeli hotelowej. Myślę, że w tej dziedzinie warto wzorować się, oczywiście z zachowaniem odpowiednich proporcji, na modelu działania najbardziej prestiżowych hoteli. Tego rodzaju przybytki od dawna przypisują ogromne znaczenie również wszelkim detalom, a więc np. jakości pościeli w hotelu, ręcznikom hotelowym itd. Dlaczego jest to tak ważne? Detale mogą bowiem albo stanowić świetne uzupełnienie innych metod budowania pozytywnego wizerunku hotelu, albo też w pewien sposób tym metodom zaprzeczać, powodując o gości hotelu nieprzyjemny dysonans oraz niezrozumienie polityki danego hotelu. Co więcej, dzisiejszy klient jest klientem coraz bardziej świadomym a także coraz bardziej wymagającym. Oznacza to, że owa dbałość detale nie stanowi „opcji”, lecz raczej zasługuje na miano konieczności

Mówi Adrianna Wypych z Polskiej Grupy Tekstylnej

pościel hostelowa biała paski

Biała pościel hostelowa w paski

 Nasza oferta: pościel hotelowa w najwyższym standardzie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kompleksowego zaopatrywania hoteli oraz hosteli. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na skomponowanie oferty, która w najwyższym stopniu odpowiada potrzebom nowoczesnej branży hotelarskiej.

Wszystkie warianty pościeli dostępne w naszej ofercie cechują się określonymi parametrami:

  • 1. Wykonanie z najwyższej jakości specjalnych surowców oraz barwników
  • 2. Komfort oraz wygoda użytkowania
  • 3. Wysoka trwałość oraz odporność, dzięki czemu pościel może być użytkowana przez długi czas a wielokrotne pranie nie wpływa negatywnie na jej jakość ani nie prowadzi do deformacji lub utraty koloru. Dla klienta oznacza to nie tylko możliwość korzystania z pościeli hotelowej w wysokim standardzie, ale również istotne oszczędności, ponieważ pościel nie musi być wymieniana co kilka miesięcy(jak doskonale wiadomo, jest to częsty problem w przypadku tańszych i gorszych jakościowo produktów.

Ręczniki hotelowe lub hostelowe

Nasza oferta to także ręczniki hotelowe odznaczające się wyższą gramaturą, niż ma to miejsce w przypadku zwykłych ręczników hostelowych. Oprócz tego, specjalne sploty a także podwójne obszycie brzegów sprawiają, że ręczniki są wysoce odporne na wszelkie formy czyszczenia przez co mogą być użytkowane przez długi czas bez utraty walorów estetycznych. Oferujemy również ręczniki z logo hotelu, co pozwala na jeszcze efektywniejsze budowanie wizerunku hostelu a także stanowi ważną form personalizacji usług, co zawsze pozytywnie wpływa na odczucia gościa.

ręczniki w hostelu
Nasza oferta uwzględnia potrzeby różnych klientów. Oferujemy usługi w trzech pakietach bazowych:
Economy –  pakiet przenaczony dla klientów szukających ekonomicznych rozwiązań
Regular – pakiet zapewniający wysoki standard przy relatywnie atrakcyjnych warunkach cenowych
High – oferta dla najbardziej wymagających klientów zainteresowanych absolutnie najwyższym standardem