Skontaktuj się z nami
Poznaj naszą ofertę profesjonalnych produktów tekstylnych.

Oferty pracy

17.02.2021

Poszukujemy do naszego biura w Gliwicach osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. ofertowania i analiz

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji projektowej
  • wykonywanie kalkulacji materiałowych
  • pomoc w przygotowywaniu ofert
  • pozyskiwanie ofert w zakresie produktów oraz podwykonawstwa
  • kontakt z klientem na etapie ofertowym oraz przygotowania realizacji
  • tworzenie dokumentacji powykonawczych
  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej procesu przetargowego
  • powykonawcza analiza projektów

Wymagania:

  • min roczne doświadczenie w dziale ofertowania, analiz lub kontrolingu
  • wykształcenie min średnie (wyższe mile widziane)
  • dobra znajomość MS Office a w szczególności MS Excel
  • podstawowa znajomość oprogramowania Auto CAD mile widziana
  • umiejętności czytania i analizowania dokumentacji projektowej
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie
  • uczciwość i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV na adres praca(at)grupatekstylna.pl

Serdecznie zapraszamy!!!

www.grupatekstylna.pl