Skontaktuj si臋 z nami
Poznaj nasz膮 ofert臋 profesjonalnych produkt贸w tekstylnych.

Oferty pracy

17.02.2021

Poszukujemy do naszego biura w Gliwicach osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. ofertowania i analiz

Miejsce pracy:聽Gliwice

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji projektowej
  • wykonywanie kalkulacji materia艂owych
  • pomoc w przygotowywaniu ofert
  • pozyskiwanie ofert w zakresie produkt贸w oraz podwykonawstwa
  • kontakt z klientem na etapie ofertowym oraz przygotowania realizacji
  • tworzenie dokumentacji powykonawczych
  • sporz膮dzanie dokumentacji dotycz膮cej procesu przetargowego
  • powykonawcza analiza projekt贸w

Wymagania:

  • min roczne do艣wiadczenie w dziale ofertowania, analiz lub kontrolingu
  • wykszta艂cenie min 艣rednie (wy偶sze mile widziane)
  • dobra znajomo艣膰 MS Office a w szczeg贸lno艣ci MS Excel
  • podstawowa znajomo艣膰 oprogramowania Auto CAD mile widziana
  • umiej臋tno艣ci czytania i analizowania dokumentacji projektowej
  • znajomo艣膰 j. angielskiego b臋dzie dodatkowym atutem
  • samodzielno艣膰, dok艂adno艣膰, dobra organizacja pracy
  • zaanga偶owanie
  • uczciwo艣膰 i odpowiedzialno艣膰

Oferujemy:

  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju zawodowego,
  • Prac臋 w m艂odym i dynamicznym zespole,
  • Bardzo dobr膮 atmosfer臋 pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowany prosimy o przesy艂anie CV na adres praca(at)grupatekstylna.pl

Serdecznie zapraszamy!!!

www.grupatekstylna.pl