Skontaktuj się z nami
Poznaj naszą ofertę profesjonalnych produktów tekstylnych.

Oferty pracy

12.06.2023

Asystent Project Managera – branża dekoracyjna

Jesteś młody, inteligentny i kreatywny?

Skończyłeś studia i nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego?

Szukasz ciekawej pracy i możliwości rozwoju?

Poniższa oferta jest dla Ciebie!!!

Nie wymagamy doświadczenia ale oczekujemy zaangażowania!!!

Zakres obowiązków:

• Współpraca z Project Managerem przy zarządzaniu podległym projektem

• Reprezentowanie Firmy wobec klienta, projektanta, podwykonawców, dostawców

• Bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań

• Odpowiedzialność za opracowanie Harmonogramu Realizacji Projektu oraz jego wykonanie

• Definiowanie i bieżący monitoring budżetów zlecanych robót, kontraktacja podwykonawców zgodnie z przyjętymi założeniami

• Realizacja procesu administrowania kontraktem oraz zarządzania dokumentacją

• Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu

• Odpowiedzialność za prognozę wyniku i ostateczny wynik finansowy projektu

• Zarządzanie podwykonawcami

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe

• dobra znajomość Excela,

• znajomość obsługi AutoCad w zakresie niezbędnym do wykonywania przedmiarów,

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

• prawo jazdy kat. B,

• doskonała komunikacja z innymi, nastawiona na realizację celów i jednoczesny rozwój współpracy,

• silne umiejętności organizacyjne,

• umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków,

• umiejętność rozwiązywania problemów.

Co oferujemy:

• kompleksowe szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków

• ciekawą i interesującą pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie

• pracę w zespole złożonym z młodych, inteligentnych osób

• możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Zatrudniona osoba będzie wykonywać swoje obowiązki w biurze firmy zlokalizowanym w Gliwicach.

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV na adres praca(at)grupatekstylna.pl

Serdecznie zapraszamy!!!

www.grupatekstylna.pl