Skontaktuj się z nami
Poznaj naszą ofertę profesjonalnych produktów tekstylnych.

Praca szuka intrygującego kandydata

Poszukujemy do naszego biura w Gliwicach osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klientów biznesowych

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta z sektora HoReCa w zakresie towarów i usług oferowanych przez firmę
  • opieka nad pozyskanymi zamówieniami
  • pozyskiwanie klientów
  • realizacja celów sprzedażowych w zakresie produktów
  • przygotowywanie ofert
  • kontakt z klientami
  • analiza dokumentacji projektowej
  • nadzór nad realizacją zawartych umów, w tym poprawnością rozliczeń
  • sporządzanie dokumentacji dotyczącej procesu przetargowego
  • przygotowywanie lub udział w przygotowywaniu dokumentów takich jak umowy, aneksy
  • wprowadzanie danych do komputera

Wymagania:

  • min roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min średnie (wyższe mile widziane)
  • komunikatywność i nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientem
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • dobra znajomość MS Office a w szczególności MS Excel
  • umiejętności czytania i analizowania dokumentacji projektowej
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • podstawowa znajomość oprogramowania Auto CAD mile widziana
  • zaangażowanie
  • uczciwość i odpowiedzialność
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Zapewniamy pracę w niezwykle nowoczesnej firmie i młodym zespole. Jesteśmy nakierowani na rozwój pracowników oraz ich zadowolenie z wykonywanych obowiązków.

Zatrudniona osoba będzie wykonywać swoje obowiązki w biurze firmy zlokalizowanym w Gliwicach.

Osoby zainteresowany prosimy o przesyłanie CV na adres praca(at)grupatekstylna.pl

Serdecznie zapraszamy!!!

www.grupatekstylna.pl