Ręczniki do SPA

Prowadzenie SPA wymaga dostarczenia klientom nie tylko zabiegów pielęgnacyjnych, ale również odpowiednich tekstyliów, które pomogą swobodnie i wygodnie wziąć udział w tych zabiegach. Wśród wspomnianych tekstyliów wystarczyłoby wymienić wygodne i miękkie szlafroki kąpielowe, czy na przykład ręczniki do SPA.

Tekstylia do SPA

Tekstylia wykorzystywane w ośrodkach SPA powinny być tak samo miłe, przyjemne i dostarczające komfort, jak zabiegi, które są tam oferowane. Właśnie dlatego, każdy kto prowadzi tego rodzaju ośrodek, powinien zadbać o wysokiej klasy ręczniki i szlafroki. Powinny cechować się wysoką odpornością na pranie i czyszczenie chemiczne. Muszą być miłe w dotyku, przyjemne, delikatne, miękkie i chłonne. Jednocześnie, nie wolno zapomnieć o tym, że muszą być też przy tym eleganckie i ładne.

Wybór tekstyliów do SPA

Oferowane przez Polską Grupę Tekstylną tekstylia do SPA, to zarówno ręczniki, jak i szlafroki kąpielowe. To materiały, które mają bezpośredni kontakt z ciałem gości przebywających w SPA. W związku z tym, muszą być perfekcyjnie czyste, świeże i bezpieczne. Żeby to osiągnąć muszą być one prane w wysokich temperaturach, a niejednokrotnie również poddawane czyszczeniu chemicznemu.

Takie działanie bardzo osłabia tkaniny, wpływa na przecieranie włókien, a w efekcie powoduje niszczenie ręcznika czy szlafroka. Właśnie dlatego oferujemy tekstylia dostosowane do tak trudnych warunków. Nasza oferta to ręczniki, z których można korzystać przez długi czas. Przy czym dokładne czyszczenie nie wpływa na ich strukturę, jakość i wygląd. Cały czas pozostają niezmienione. Jednocześnie, zachowują one swój doskonały wygląd i nieskazitelną biel.

Na indywidualne życzenie naszych klientów możemy również przygotować specjalne nadruki na ręcznikach lub zamieścić na nich logo. Dzięki temu obiekt zyskuje prestiż i uznanie w oczach swoich gości, a ręczniki stanowią dla niego dodatkową reklamę.

Zastosowanie starannie dobranych technik produkcji pozwala uzyskać trwałość ręczników połączoną z niezwykłą delikatnością i miękkością.

W celu pozniania specyfiki ręczników do sauny, zapraszamy do tego wpisu.