Satyna hotelowa 250TC w rewelacyjnych cenach!!!

Sezon wakacyjny zbliża się nieubłaganie.

Po krótkich i zimnych dniach każdy marzy o ciepłym lecie, eleganckim hotelu oraz czystej plaży.

Wymarzony hotel to atmosfera, klimat, dyskretna obsługa, cudowny widok z okna, piękne pokoje oraz bardzo wygodne łóżka.

Aby można było myśleć o komfortowym śnie potrzebna jest pościel hotelowa najwyższej jakości. Pościel, która da gwarancję z jednej strony trwałości z z drugiej stronie zapewni niezwykle przyjemne doznania dla klienta hotelu.

Pościel hotelowa musi być wykonana z tkaniny miękkiej, lejącej się, nie elektryzującej się a także bardzo estetycznej. Gość w hotelu musi mieć pewność, że korzysta z pościeli hotelowej, która jest krystalicznie czysta i idealnie wyprasowana.

Najważniejszym parametrem określającym jakość pościeli satynowej wykorzystywanej w hotelu jest gęstość tkaniny czyli TC. TC to gęstość na cal czyli ilość nitek osnowy (wzdłuż tkaniny) oraz wątku (w poprzek tkaniny) jakie krzyżują się na szerokości 1 cala.

Pościel jaką mamy w ofercie to 250Tc czyli 150 nitek osnowy i wątku krzyżuje się ze sobą na szerokości 1cala. Taki parameter to absolutny top jeżeli chodzi o jakość pościeli hotelowej.

Pościel hotelowa z oferty Polskiej Grupy Tekstylnej jest merceryzowana czyli wygładzana aby zapewnić jej piękny wygląd oraz sanforyzowana czyli wstępnie wykurczana. Wstępny wykurcz tkanin używanych do produkcji pościeli hotelowej gwarantuje, że po praniu poszwy i poszewki nie zmniejszą swoich rozmiarów.

W Polskiej Grupie Tekstylnej jakość produktów łączymy z ich bardzo przystępnymi cenami. Obecne ceny w naszym portalu sprzedażowym www.4horeca.com.pl są następujące;

poszwa hotelowa 140*200cm: 42,00 zł netto
poszwa hotelowa 160*200cm: 52,00 zł netto
poszwa hotelowa 220*200cm: 60,00 zł netto
poszewka hotelowa 50*70cm: 9,00 zł netto
poszewka hotelowa 70*80cm: 14,50 netto

Więcej o pościeli hotelowej w naszej ofercie w dziale oferta: link.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!!!