Skontaktuj się z nami
Poznaj naszą ofertę profesjonalnych produktów tekstylnych.

Obrusy hotelowe, do restauracji

Restauracja hotelowa to jedno z bardziej reprezentatywnych miejsc w całym obiekcie. Są goście, którzy odwiedzają wyłącznie restaurację, z uwagi na serwowane posiłki. Jednakże wszyscy goście hotelowi również z tego miejsca korzystają, jak chociażby podczas śniadania czy obiadu. Warto więc zadbać o to, by było to miejsce, które w sposób wyjątkowy wita i przyjmuje wszystkich gości, zachęca ich do pozostania i spędzenia tam dłuższego czasu.

Obrusy hotelowe wpływają na wystrój restauracji

Wystrój restauracji przejawia się we wszystkich szczegółach, a goście są szczególnie na nie wrażliwi. Co to oznacza? Zadbać trzeba dosłownie o wszystko. Wnętrze powinno być spójne pod względem stylu z całą aranżacją hotelu. Powinno z nim współgrać i tworzyć harmonię. Znaczenie ma wygląd baru, szwedzkiego stołu – jeżeli restauracja taki oferuje – wybrane umeblowanie oraz tekstylia restauracyjne, czyli obrusy i serwety.

To, że obrusy powinny być nieskazitelnie czyste, wyprasowane i elegancko ułożone, to oczywistość, choć warto również i o tym wspomnieć. Niektóre plamy z jedzenia są trudne do usunięcia, więc wykorzystywane obrusy powinny być dobrze spieralne, ale bez uszczerbku dla ich jakości, wyglądu i struktury. Znaczenie ma ich wygląd, kolorystyka oraz zastosowane zdobienia. Wszystko powinno być przemyślane i starannie dopasowane do stylistyki obiektu.

Wysoka jakość obrusów hotelowych jest natychmiast zauważana

Polska Grupa Tekstylna oferuje obrusy hotelowe wysokiej jakości, które mimo wielokrotnego prania w wysokiej temperaturze zachowują swój kształt, strukturę i pozostają odporne na rozciąganie. To niezwykle istotne cechy, które powodują, że za każdym razem obrus będzie się doskonale układał i świetnie prezentował.

Ponadto, zgromadzone w naszej ofercie obrusy są wytrzymałe na działanie czynników mechanicznych, nie zawadzają się, nie zaciągają i nie drą, a to ma ogromne znaczenie przy takim użytkowaniu, jakie ma miejsce w hotelu i restauracji hotelowej.

Bardzo ważną cechą tych obrusów jest również to, że są one odporne na bakterie, nie powodują uczuleń, a po praniu szybko schną, więc niemalże natychmiast można ich znów używać.

Obrusy do restauracji

Oferowane przez nas obrusy do restauracji zostały wykonane w technologii, która zapobiega powstawaniu plam i osadzaniu się brudu. Dzięki temu, nawet nieszczęśliwe zdarzenie podczas posiłku nie spowoduje, że obrus nie będzie się już nadawał do ponownego użytku. Wystarczy go wyprać, by ponownie wyglądał jak nowy. Co więcej zapobieganie przywieraniu brudu powoduje, że struktura obrusu nie ulega szybkiemu zniszczeniu.

Z uwagi na zróżnicowane oczekiwania i wymagania naszych klientów dysponujemy bardzo różnorodnymi rodzajami wykończeń tekstyliów restauracyjnych. Dostępne są zarówno te wykańczane metodą tradycyjną, jak i metodą ultradźwiękowego opalania. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu.

Obrusy hotelowe do pokoi

Do pokoi oferujemy obrusy hotelowe wykonane z poliestru. Ich istotną zaletą jest to, że nie wymagają prasowania, co zwiększa komfort ich użytkowania. Dla klientów wymagających mamy w ofercie obrusy wykonane z połączenia poliestru i bawełny.

One również zostały wykonane w technologii, która zapobiega przywieraniu plam i brudu. To powoduje, że już po praniu są nieskazitelnie czyste i zachowują swój pierwotny kształt. Wyglądają dzięki temu doskonale za każdym razem.

Portal Sprzedażowy

Pełna oferta obrusów hotelowych dostępna jest w naszym portalu internetowym: