Współpraca z architektami – tekstylia dekoracyjne

Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o. wykorzystując 12 letnią obecność na rynku przygotowała ofertę współpracy skierowaną do architektów specjalizujących się w realizacjach projektów hotelowych.

Od początku istnienia naszej firmy współpracujemy z najbardziej uznanymi producentami tkanin dekoracyjnych oraz pogłębiamy wiedzę dotyczącą wykorzystania tkanin dekoracyjnych w hotelach.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór tkanin dekoracyjnych, zasłonowych, firanowych czy też obiciowych dopasowanych zarówno do hoteli klasy ekonomicznej jak i tych pięciogwiazdkowych.

Oferowane przez nas tkaniny posiadają atesty niepalności M1, dzięki czemu spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, tak ważnego w obiektach hotelowych.  Nasza szwalnia jest w stanie, na bazie materiałów wybranych przez architekta i zatwierdzonych przez inwestora uszyć firany, zasłony, narzuty czy też pokrowce na łóżka.

Bogata gama faktur, kolorów i wzorów, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych pozwala na spełnienie oczekiwań Klientów o bardzo różnych gustach.

Nawiązując z nami współpracę, w jednym miejscu będą Państwo mogli znaleźć szeroką gamę tkanin firanowych, zasłonowych, narzutowych oraz obiciowych a nawet roletowych.

Współpracującym z nami architektom zapewniamy kompleksową pomoc  i wsparcie na wszystkich etapach związanych z realizacją projektów aranżacji wnętrz poprzez:

  • wzorniki tkanin
  • wzorniki technik szycia
  • modele karniszy
  • doradztwo w zakresie polecanych materiałów
  • porady dotyczące sposobów dekoracji
  • wykonanie pokoju wzorcowego

Lista naszych klientów cały czas się wydłuża co jest dla nas powodem do dumy:

Grupa Accor: kompleksowe wyposażenie hotelu w tekstylia dekoracyjne: zasłony, firany blackout, narzuty, pokrowce na łóżka i poduszki dekoracyjne

Bank ING: wyposażenie centrali banku w zasłony oraz firany

Hotel Royal: dostawa i montaż zasłon Blackout oraz firan z tkanin niepalnych

Uniwersytet Szczeciński:  wyposażenie Domów Studenckich
w zasłony i firany

Ośrodek Wypoczynkowy “Zorza”: dostawa narzut i poduszek dekoracyjnych

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy pewni, że jej wynikiem będzie zarówno zadowolenie Państwa klientów jak i dalszy rozwój obu naszych firm. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby nasza współpraca przebiegała w sposób najlepszy z możliwych.