Wyposażamy hotel Moxy Pyrzowice w nowoczesne tekstylia

Polska Grupa Tekstylna wyposażyła hotel Moxy Pyrzowice w nowoczesne tekstylia, dzięki którym pomieszczenia hotelowe stały się bardziej atrakcyjne i przyjazne dla odwiedzających hotel gości. W skład wyposażenia weszły m.in. długie zasłony hotelowe, które nadają pokoju hotelowemu niepowtarzalnego stylu, dzięki nim można stworzyć w nim romantyczną atmosferę na niezapomniany wieczór z drugą osobą.

Dodatkowo w pokojach umieszczone zostały też piękne firany. Tekstylia znalazły zastosowanie we wszystkich pokojach, dodatkowo wyposażono nimi restaurację hotelową, która zmieniła natychmiastowo swój wizerunek i stała się miejscem bardzo przyjemnym.

Tekstylia obiektowe zostały dobrane bardzo precyzyjnie, przez specjalistów z Polska Grupa Tekstylna. Zasłony hotelowe posiadają zróżnicowane wymiary, każda z nich jest optymalnie dopasowana do pomieszczenia, w którym znajduje się na co dzień. Firany hotelowe sprawiają, że wnętrza są dużo bardziej nowoczesne, a poza tym można dzięki nim ochronić się przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym lub widokiem osób z zewnątrz.

karnisze, firany i zasłony hotelowe

Nowe karnisze, firany i zasłony w pokoju hotelowym

 firany akustyczne w restauracji

Firany akustyczne w restauracji hotelowej