Wyprzedaż ręczników hotelowych

Aktualnie, nie prowadzimy oferty wyprzedażowej na ręczniki hotelowe. W celu uzyskania aktualnych informacji zapraszamy do kontatku.

 

Ceny ręczników hotelowych zaczynają się już od:

 

30x50cm – 6zł netto

50x100cm – 13zł netto

65x140cm – 23zł netto

 

Od ręczników oczekujemy tego, że będą przyjemne dla skóry oraz charakteryzować się będą dobrą chłonnością wody. Przy okazji zależy nam na tym, aby prezentowały się estetycznie. Te zasady tyczą się również ręczników hotelowych. W końcu wynajmując pokój klient chce cieszyć się również tego typu komfortem. Osoby prowadzące tego typu biznes najczęściej robią zakupy hurtowo. To dotyczy zwłaszcza takich przedmiotów codziennego użytku jak ręczniki. Aby nie przepłacić i jednocześnie wyposażyć hotel w wysokiej jakości rozwiązana warto sprawdzić, gdzie aktualnie ma miejsce promocja na ręczniki hotelowe. W tym celu zapraszamy również do naszego sklepu.

Dlaczego materiał jest tak ważny?

Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że najtańsze rozwiązania, chociaż kuszą ceną, zazwyczaj nie spełniają właściwie swojej podstawowej funkcji, tzn, nie chłoną dobrze wody. Niektóre z nich zostawiają również kawałki włókiem na mokrej skórze. Jeśli więc natkniemy się na wyprzedaż ręczników hotelowych, koniecznie sprawdźmy, z jakiego materiału stworzone są przecenione modele. Szukajmy takich, w których zawartość bawełny jest jak najwyższa, a sztucznych składników jak najmniej.

Grubość ręcznika

Wybór grubości ręcznika zależeć powinien od tego, do jakich celów chcemy go przeznaczyć. Ręczniki o gramaturze 400g to rozwiązania, które schną dość szybko i których używać możemy na co dzień – np. na basenie lub na plaży. Grubsze, kąpielowe, posiadają gramaturę 500 i więcej. Właśnie takie najczęściej wykorzystywane są w hotelach, bowiem są bardzo miłe w dotyku i szybko chłoną wodę. W dodatku wyglądają atrakcyjnie. Jeśli planujemy zakupić ręczniki, koniecznie sprawdźmy więc ich grubość i wybierzmy najbardziej optymalną opcję.

Jakość

Wybierając ręczniki do hotelu, warto zwrócić uwagę na to, jak są wykończone. W hotelach ręczniki pierze się w wyższej temperaturze niż w warunkach domowych. Dodatkowo często używa się również suszarek bębnowych. Taki sposób prania ręczników zapewnia im świeżość i nieskazitelną czystość. Trzeba mieć jednak świadomość, że słabej jakości ręcznik, który będziemy traktować w ten sposób, szybko straci atrakcyjny wygląd i nie będzie zachęcał do użycia.

Wyprzedaż ręczników hotelowych to świetny sposób na zrobienie porządnych zakupów za niewielkie pieniądze. Nawet jeśli cena wydaje się szczególnie atrakcyjna i zachęcająca, nie zapomnijmy o tym, aby przy zakupach kierować się zdrowym rozsądkiem – zawsze sprawdzajmy materiał, jakość wykonania oraz wybierajmy gramaturę, która będzie dla nas optymalna.