Zasłony blackout z indywidualnym nadrukiem

Dla wszystkich osób związanych z branżą Horeca staje się jasne, że w dzisiejszych czasach to co wyróżnia hotel na tle konkurencji  to bardzo często niepowtarzalny design.

Inwestor, wsparty przez architekta, stara się zaproponować klientom takie rozwiązania aby wizyta w hotelu pozostała bardzo długo w pamięci gościa.

To właśnie w hotelach architekci dają upust swojej fantazji przygotowując wnętrza pełne wyjątkowych rozwiązań w zakresie materiałów budowlanych, bardzo specyficznego wyposażenia oraz materiałów dekoracyjnych.

Meble, wykładziny czy też zasłony blackout i firany muszą bardzo dobrze wpisywać się w oczekiwania architekta i inwestora i być idealnym dopełnieniem samej bryły budynku.

W Polskiej Grupie Tekstylnej cały czas staramy się proponować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu tkanin dekoracyjnych: firan, zasłon blackout i dimout czy też tkanin obiciowych. W związku z coraz większymi oczekiwaniami w zakresie możliwości indywidualnych wzorów jakie mogę być drukowane na zasłonach tak aby współgrać z pozostałymi elementami wystroju pokoju hotelowego wprowadzamy do oferty bardzo szeroki asortyment tkanin z indywidualnym nadrukiem.

Tkaniny, na których możemy wykonywać indywidualny nadruk to:

 • tkaniny dimout
 • tkaniny blackout
 • tkaniny welurowe
 • tkaniny welurowe z wykończeniem blackout
 • tkaniny obiciowe
 • tkaniny outdoor

Wszystkie oferowane przez nas tkaniny dekoracyjne z indywidualnym nadrukiem posiadają certyfikaty trudnopalności.

Proces zamawiania tkanin z indywidualnym nadrukiem wygląda w następujący sposób:

 1. Wybór tkaniny bazowej na jakiej ma zostać wykonany nadruk
 2. Przygotowanie wzoru do druku
 3. Wykonanie nadruku próbnego w celu uzyskania akceptacji klienta
 4. Druk potrzebnej ilości tkaniny
 5. Przekazanie klientowi zadrukowanej tkaniny lub też wykonanie z niej zleconych produktów

Cały proces od momentu kontaktu z nami i wyboru tkaniny bazowej aż do momentu otrzymania zamówionych zasłon z indywidualnym nadrukiem nie powinien zająć więcej niż 2 miesiące.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru tkaniny bazowej oraz ustalenia kosztu druku indywidualnego.