Skontaktuj się z nami
Poznaj naszą ofertę profesjonalnych produktów tekstylnych.

Ceny tekstyliów hotelowych – listopad 2021

Ceny tekstyliów hotelowych – listopad 2021

W związku z olbrzymim wzrostem kosztów transportu morskiego oraz rosnącą ceną bawełny w ciągu ostatnich kilku miesięcy doszło do dramatycznej zwyżki cen pościeli hotelowej.

Poziom stawek za transport morski w 2021 zaskoczył wszystkich. Jeszcze kilka miesięcy temu trzeba było zapłacić za fracht prawie 5 razy mniej niż obecnie. W przypadku towarów takich jak tkaniny taka zmiana przekłada się wprost na koszty zakupu gdyż udział kosztu transportu w finalnie cenie za mb tkaniny jest wysoki.

Rosnący kurs bawełny to kolejny powód drastycznych podwyżek cen poszew czy też poszewek hotelowych. Trend wzrostowy bawełny trwa nieprzerwanie już od półtora roku i jego końca obecnie nie widać.

Na runku należy poszukiwać dostawców mających na swoich stanach tkaniny kupione jeszcze przed ostatnią falą podwyżek. Gwarantuje to zakup w zdecydowanie niższych cenach niż średnia rynkowa.

Polska Grupa Tekstylna z uwagi na duże możliwości zakupowe zabezpieczyła znaczne stoki magazynowe tak aby nasi klienci mogli jak najdłużej korzystać z niższych cen.

W stosunku do konkurencji nasza oferta prezentuje się rewelacyjne. Poniżej prezentujemy zestawienie aktualnych cen oferowanych przez dostawców tekstyliów hotelowych w swoich sklepach internetowych. Poniższe zestawienie przygotowane zostało w dniu 03.11.2021.

Serdecznie zapraszamy na www.4horeca.com.pl czyli najtańsze tekstylia hotelowe w PL!!!