Skontaktuj się z nami
Poznaj naszą ofertę profesjonalnych produktów tekstylnych.

Szlafroki hotelowe

Szlafroki hotelowe stanowią doskonałe uzupełnienie wyposażenia każdego hotelu. Dzięki nim goście czują się lepiej zadbani i zaopiekowani. Dostarczenie szlafroków hotelowych do pokoju powoduje, że goście znacznie lepiej postrzegają dany hotel, czują się w nim lepiej, chętniej do niego wracają i polecają go swoim znajomym.

Szlafroki hotelowe dla gości

Wyposażenie każdego pokoju ma ogromny wpływ na to, w jaki sposób dany hotel jest postrzegany. Im bogatsze jest to wyposażenie i im bardziej odpowiada ono na zapotrzebowanie gości, tym lepsze wrażenie wywołuje, a goście są bardziej zadowoleni.

Szlafrok hotelowy doskonale się sprawdza zarówno rano i wieczorem. Po odprężającej kąpieli, którą podróżni biorą po przyjeździe, pozwala w pełni się zrelaksować w swobodnym, a jednocześnie miłym w dotyku ubraniu. Nie trzeba znów ubierać w pełną garderobę. Wystarczy narzucić na siebie miękkie i ciepłe okrycie, by odprężające uczucie po kąpieli nieco się przedłużyło. Ważne przy tym, by szlafrok był wygodny, lekki, miękki i komfortowy. Tylko taki pozwoli na pełne zrelaksowanie i zapewni efektywny wypoczynek.

Miękkość i delikatność otulenia szlafrokiem hotelowym

Mając na uwadze potrzeby i oczekiwania gości hotelowych, oferujemy szlafroki najwyższej jakości, które cechują się niezwykłym komfortem ich użytkowania. Wykonane zostały z egipskiej bawełny, co powoduje, że kontakt z ciałem jest przyjemny i delikatny. Szlafroki są lekkie i wygodne. Doskonale otulają i ogrzewają po kąpieli. Wchłaniają niewytartą dokładnie wodę i dają poczucie komfortu i swobody. W szlafrokach zastosowano wysokiej klasy włókna bawełniane, co powoduje, że się nie deformują, nie zniekształcają i zachowują wygląd i strukturę mimo wielokrotnego prania. Ich nieskazitelna biel zostaje również utrzymana, na co wpływają wysokiej klasy barwniki wykorzystane do produkcji szlafroków.

Dla potrzeb hotelowych (większe zużycie, częstsze pranie, wymagana doskonałość barwy, struktury i kształtu) zastosowaliśmy w oferowanych przez nas tekstyliach specjalną gramaturę materiału (450g/m2). Dzięki temu wysokie temperatury prania nie działają na nie destrukcyjnie, a materiał nie traci na swojej odporności i nie przeciera się nawet na szwach.

Rodzaje dostępnych w naszej ofercie szlafroków hotelowych

Odpowiadając na różnicowane potrzeby naszych klientów nieustannie dostosowujemy do nich naszą ofertę. Obecnie dostarczamy ręczniki w trzech najpopularniejszych rozmiarach – M, L, XL. Są one wyprodukowane w fasonie unisex, co powoduje, że doskonale się nadają zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zależnie od indywidualnej stylistyki hotelu, możemy dostarczyć jednolite, białe szlafroki, jak również takie, które zdobione logo danego hotelu.

Szlafroki z logo mają tę dodatkową zaletę, że przypominają gościom o miejscu, w którym się znajdują, podnoszą jego prestiż i znaczenie. Są bardziej eleganckie i ekskluzywne. Decyzja, by oferować gościom ręczniki z logo i szlafroki z logo, powoduje, że tekstylia łazienkowe są spójne, harmonijne i zgrane. To zaś sprawia, że wrażenie wywoływane na gościu jest jeszcze lepsze i na wyższym poziomie.

Dodatkowym atutem jest fakt, że szlafroki z logo pełnią również swego rodzaju funkcję reklamową.

W zestawieniu z białymi ręcznikami hotelowymi, nasze szlafroki mogą również doskonale wspierać działania różnego rodzaju ośrodków SPA – gdzie wykorzystanie właśnie tych materiałów jest szczególnie duże – oraz gabinetów kosmetycznych. Klient SPA lub gabinetu czuje się swobodnie, a jednocześnie wygląda bardzo dobrze, ponieważ szlafroki pięknie się prezentują.

W celu omówienia szczegółowej oferty, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością poznamy oczekiwania i wymagania i postaramy się im sprostać na najwyższym poziomie.

Idealne do SPA lub Sauny

Świetnie sprawdzają się w hotelach czy pensjonatach, znakomicie nadają się także do SPA czy różnego rodzaju gabinetów kosmetycznych. Dzięki swojej najwyższej jakości z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nasze szlafroki wykorzystywane są w wielu renomowanych saunach oraz ośrodkach SPA. Często zamawiane są wraz z równie śnieżnobiałymi ręcznikami hotelowymi.

Portal Sprzedażowy

Pełna oferta szlafroków dostępna jest w naszym portalu internetowym: