Skontaktuj się z nami
Poznaj naszą ofertę profesjonalnych produktów tekstylnych.

Kołdry i poduszki hotelowe

Kołdry i poduszki hotelowe to jeden z ważniejszych elementów wyposażenia każdego pokoju hotelowego. Najczęściej bowiem pokoje wynajmowane są po to, by w czasie podróży w nich wypocząć. Nawet jeżeli planowany jest dłuższy pobyt, to rzadko kiedy spędzany jest cały dzień w pokoju hotelowym. Z uwagi na tak duże znaczenie tekstyliów wypoczynkowych, warto zadbać o ich wyjątkową jakość.

Kołdry hotelowe – komfort dla gości, dobre wrażenie dla hotelu

Kołdry i poduszki hotelowe to coś, co w pierwszej kolejności przykuwa uwagę podróżnych gości hotelu. Po długiej, często bardzo męczącej podróży, pierwszą rzeczą, zaraz po kąpieli, jest wypoczynek w łóżku. Nawet nie musi to być koniecznie drzemka. Czasem wystarczy tylko poleżeć, by zregenerować siły, nabrać energii do działania i móc ponownie realizować swoje cele i zadania. Dla pełnego i efektywnego wypoczynku, niezbędna jest wygodna i komfortowa pościel, która pozwoli ciału na pełen relaks.

Dbałość o każdy szczegół powoduje, że goście hotelowi czują się w danym miejscu dobrze i przyjemnie. To jednocześnie sygnał, że pracownikom hotelu zależy na gościach. Dopinając wszystkie elementy obsługi hotelowej, czyli wyposażenie, urządzenie, a także sposób podejścia do gości, powoduje się, że hotel zyskuje dobrą opinię, a ci, którzy raz go odwiedzili, z większą chęcią odwiedzą go ponownie. To również sposób na to, by zyskać dla siebie najlepsze opinie – opinie przekazywane bezpośrednio od byłych gości nowym. To najlepsza wizytówka, a jednocześnie najskuteczniejsza forma reklamy.

Pościel hotelowa odgrywa w procesie budowania dobrego wrażenia niezwykłą rolę. To, że musi być nieskazitelnie czysta, to podstawa, o której chyba nawet nie trzeba wspominać. Powinna też elegancko wyglądać. To wzrok jest pierwszym zmysłem, który ocenia, czy dana kołdra zachęca do tego, by się nią otulić, zaprasza do siebie, czy raczej odstrasza i zniechęca. A zatem, wygląd kołdry jest ważny i na koniec, to jakie daje ona wrażenia dotykowe. Czy jest lekka i miła, a zanurzenie się w nią to czysta przyjemność, czy jest ciężka i trudno ją nawet poprawić. Czy kołdra jest czymś, czym chcemy się w tej właśnie chwili otulić.

Oferowane przez nas kołdry i poduszki, szczególnie te, które są wykonane z francuskiej mikrofibry, to pościel wyjątkowej jakości. Nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że są one przyjazne również dla osób z alergiami, ponieważ nie wywołują reakcji alergicznej, a tym samym nie utrudniają wypoczynku. Specyficzne, liczne połączenia mikrowłókien wpływają na tę charakterystyczną strukturę pościeli. Sprawiają, że jest ona miła w dotyku, miękka, lekka, a przy tym trwała. Zastosowanie mikrowłókien ma jeszcze dodatkową zaletę. Taki splot umożliwia nieustanną cyrkulację i filtrowanie powietrza. Kołdra jest przewiewna i oddychająca. Zapewnia odpowiednią temperaturę, ale zapobiega poceniu się osoby śpiącej.

Dla podniesienia jakości i komfortu wypoczywania, kołdra i poduszka pokryta jest delikatnym meszkiem. Wypełnienie stanowi specjalne włókno poliestrowe o wysokiej sprężystości. Zastosowanie takiego wypełniacza podnosi jakość snu i wypoczynku.

Poduszki hotelowe

Poduszki hotelowe, to zaraz po kołdrach, drugi element, który wpływa na to, jak goście oceniają hotel. Jeżeli poduszka jest niewygodna, nie dostarcza komforotowego wypoczynku, nie stanowi odpowiedniego podparcia dla głowy, a po nocy spędzonej na niej boli kark, to raczej goście nie będą zadowoleni. Warto zadbać o to, by poduszka zapewniała wypoczynek i relaks na najwyższym poziomie. Trzeba pamiętać o tym, że wypoczęty gość ma od razu z samego rana lepsze nastawienie do wszystkiego. Gość zmęczony, po ciężkiej nocy, niewyspany jest rozdrażniony i bardzo łatwo go zdenerwować, nawet drobiazgiem. I nic w tym dziwnego. Dlatego też zapewnienie mu odpowiedniego wypoczynku i komfortu może bardzo pozytywnie wpłynąć na to, w jaki sposób odbiera on cały hotel.

Obok pościeli z mikrofibry oferujemy również kołdry i poduszki policotton. To tekstylia najwyższej jakości, dla tych którzy chcą swoim gościom hotelowym dostarczyć wyjątkowe produkty.

Pościel policotton to połączenie włókien poliestrowych z wysokiej jakości bawełną. Bawełna zapewnia kołdrom i poduszkom miękkość, delikatność i sprawia, że są przyjemne w dotyku. Poliester natomiast powoduje, że pościel jest trwała, wytrzymała i na długo zachowuje swój kształt i wygląd.

Rodzaje kompletów pościelowych oferowanych przez naszą firmę

W ramach propozycji przygotowanych dla naszych klientów oferujemy trzy rodzaje kompletów pościelowych. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością i starannym wykonaniem. Zapewniają komfortowy wypoczynek i dbają o doskonały relaks. Różnią się materiałami, z których zostały wykonane, a to wpływa na ich specyficzne właściwości:

W skład oferty kołder i poduszek hotelowych wchodzą:

Kołdry i poduszki hotelowe MICRO

To zestaw, który jest w całości pokryty stu procentowym poliestrem. Dzięki temu całość jest bardzo przyjemna w dotyku, co wpływa pozytywnie na komfort spania. Wypełnienie wykonane z włókien również poliestrowych zapewnia sprężystość i elastyczność, a to natomiast wpływa pozytywnie na wygodę podczas spania.

 

Kołdry i poduszki Standard

Jest to zestaw, który powstał z połączenia poliestru i bawełny. Pokrycie pościeli składa się w 65% z poliestru i 35% bawełny. Nie trzeba jej prać w bardzo wysokich temperaturach, a to znacznie wpływa na przedłużenie jej żywotności i ogólną trwałość.

Kołdry i poduszki Medical

Zestaw pościeli, którego pokrycie składa się w 52% z poliestru i 48% z bawełny. Jest to pościel najwyższej jakości spośród oferowanych przez nas klientom. Jest bardzo odporna i trwała, co powoduje, że można z niej korzystać przez długi okres. Może być prana w wysokich temperaturach, a to sposób na wyeliminowanie wszelkich drobnoustrojów. Doskonała jest również dla osób o skłonnościach alergicznych.

Zapraszamy do kontaktowania się z nami w celu omówienia potrzeb i oczekiwań dotyczących oferowanej przez nas pościeli. W ten sposób będziemy mogli zaproponować najbardziej odpowiedni zestaw.

 

Portal Sprzedażowy

Pełna oferta kołder i poduszek dostępna jest w naszym portalu internetowym: