Skontaktuj się z nami
Poznaj naszą ofertę profesjonalnych produktów tekstylnych.

O firmie

Polska Grupa Tekstylna to miejsce, w którym klienci
mogą znaleźć wyjątkowe, jakościowe produkty
i nowoczesne, niestandardowe rozwiązania hotelarskie.

Wzornictwo przemysłowe to nasza pasja, a łączymy ją z sympatią do nowoczesnych technologii.

Grupa Tekstylna dostarcza rozwiązania głównie do dwóch sektorów: hotelarskiego i szpitalnego. Dziedziny te wymagają szczególnej jakości i spełnienia wysokich wymogów.

Aby spełnić rygorystyczne kryteria, przez ostatnie lata zbieraliśmy doświadczenie w pracy z tekstyliami domowymi. Odbiorcami takich akcesoriów były wielkie sieci hipermarketów ale także hurtownie, dyskonty, sklepy oraz hotele.

wzornictwo

Oferta Polskiej Grupy Tekstylnej to dwa obszary: tekstylia związane z łóżkiem oraz łazienką w hotelu oraz szeroka gama tekstyliów dekoracyjnych.

Tekstylia szyjemy we własnej szwalni, a potrzebne do tego tkaniny importujemy – dlatego właśnie nasze ceny są tak konkurencyjne.

Hotelowi goście liczą na maksymalny komfort, dlatego warto zadbać nie tylko o odpowiednie tekstylia w pomieszczeniach, z których korzystają, ale również o dobre wyposażenie łazienek w kosmetyki.

Odpowiadając na to proponujemy niepowtarzalne kosmetyki marki Cing Mondes, które również sprawdzą się na rynku horeca.

Wszelkie proponowane przez Grupę Tekstylną towary poddawane są nieustannym testom, które pozwolą ocenić czy gwarantowana ilość cyklów pralniczych zostanie utrzymana. Tak wysoka jakość sprawia, że warto inwestować w nasze produkty, gdyż mogą one być używane przez długi czas.

 
Zapraszamy do największej w Polsce platformy internetowej z ofertą tekstyliów hotelowych www.4horeca.com.pl

Osoby zainteresowane marką Cinq Mondes zapraszamy na www.cinqmondes.com.pl