O firmie

Polska Grupa Tekstylna to miejsce, w którym klienci mogą znaleźć wyjątkowe, jakościowe produkty i nowoczesne, niestandardowe rozwiązania hotelarskie.

Wzornictwo przemysłowe to nasza pasja, a łączymy ją z sympatią do nowoczesnych technologii.
Grupa Tekstylna dostarcza rozwiązania głównie do dwóch sektorów: hotelarskiego i szpitalnego. Dziedziny te wymagają szczególnej jakości i spełnienia wysokich wymogów.

Dlatego też, aby spełnić te rygorystyczne kryteria, przez ostatnie lata zbieraliśmy doświadczenie w pracy z tekstyliami domowymi. Odbiorcami takich akcesoriów były wielkie sieci hipermarketów ale także hurtownie, dyskonty, sklepy oraz hotele.

Tekstylia szyjemy we własnej szwalni, a potrzebne do tego tkaniny importujemy – dlatego właśnie nasze ceny są tak konkurencyjne. Hotelowi goście liczą na maksymalny komfort, dlatego warto zadbać nie tylko o odpowiednie tekstylia w pomieszczeniach, z których korzystają, ale również o dobre wyposażenie łazienek w kosmetyki.

Odpowiadając na to proponujemy niepowtarzalne kosmetyki marki Cing Mondes, które również sprawdzą się na rynku horeca.

Wszelkie proponowane przez Grupę Tekstylną towary poddawane są nieustannym testom, które pozwolą ocenić czy gwarantowana ilość cyklów pralniczych zostanie utrzymana. Tak wysoka jakość sprawia, że warto inwestować w nasze produkty, gdyż mogą one być używane przez długi czas.

Naszym konsumentom proponujemy rozwiązania jak wynajem i serwisowanie tekstyliów. Dzięki temu zostaną obniżone koszty związane z obsługą tekstyliów w hotelu, wydłuży się czas ich użytkowania, a gościom zostanie zapewniona miła i komfortowa atmosfera.

Dodatkowe informacje o naszej firmie oraz ofercie znajdują się na stronie www.hotelowetekstylia.pl

Zapraszamy do największej w Polsce platformy internetowej z ofertą tekstyliów hotelowych www.4horeca.com.pl