Ekskluzywna pościel hotelowa z dodatkiem poliestru

Pościel hotelowa powinna być trwała i elegancka.

Trwałość to odporność na czynniki mechaniczne związane z codziennym użytkowaniem.

Trwała tkanina z jakiej wykonano pościel hotelową musi być gładka, pozbawiona luźnych fragmentów przędzy oraz śnieżnobiała nawet po  200 praniach.

Komplety pościeli hotelowej wykonane w 100% z bawełny posiadają bardzo wiele pozytywnych właściwości takich jak np.miękkość czy higroskopijność. Są one jednak mniej wytrzymałe od kompletów z domieszką poliestru.

Wynika to z prostego faktu: włókno poliestrowe nie posiada w przeciwieństwie do bawełnianego mikroporów. Przędza poliestrowa jest zupełnia gładka przez co podczas tarcia włókna zachowują swój pierwotny kształt gdyż brak porów nie pozwala na ich niszczenie jakoby od wewnątrz.

Tkaniny wykonane z mieszanki przędzy bawełnianej oraz poliestrowej  są, co bardzo ważne w hotelu, mniej podatne na gniecenie się.

Wszystko to sprawia, że coraz więcej uznanych hoteli zmienia swoje preferencje i wybiera pościele hotelowe o z domieszką poliestru. Taka zmiana jest możliwa gdyż nowoczesne tkaniny są tak skonstruowane, że przędza poliestrowa jest schowana w tkaninie a więc skóra człowieka ma kontakt tylko i wyłącznie z bawełną.

Polska Grupa Tekstylna idąc krok w krok ze światowymi trendami wprowadza do oferty przepiękne, trwałe i eleganckie tkaniny wykonane z bawełny z 20% domieszką poliestru.

Pościel hotelowa wykonana z takich tkanin z pewnością zaskoczy Państwa swoją miękkością, trwałością oraz połyskiem.

Zapraszamy do naszego portalu sprzedażowego już dziś: www.4horeca.com.pl