Rental tekstyliów

Głównym celem rentalu tekstyliów hotelowych oferowanego przez naszą firmę  jest bezpośrednia redukcja Państwa kosztów.

Obiekty turystyczne muszą dokładać wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich swoich gości.

Najważniejsze jest przede wszystkim zapewnienie odwiedzającym odpowiednich warunków noclegowych. Wiąże się to z wyposażeniem hotelu pod tym właśnie kątem, co pociąga za sobą niejednokrotnie bardzo duże koszty. W odpowiedzi na potrzebę ich redukcji nasza firma proponuje w swojej ofercie profesjonalny rental tekstyliów hotelowych, dzięki któremu koszty utrzymania hotelu znacznie spadną.

Kompleksowa obsługa w postaci nie tylko rentalu, ale także transportu tekstyliów do pralni i ich późniejszego odbioru zapewnia klientom dużą wygodę oraz oszczędność czasu. Największą korzyścią w proponowanej przez naszą firmę ofercie jest to, iż klienci płacą jedynie za ten asortyment tekstylny, który jest wykorzystywany w hotelu, co umożliwia obniżenie kosztów poza sezonem turystycznym oraz pozwana na uniknięcie magazynowania nieużywanej aktualnie pościeli.

Wszystkie tekstylia hotelowe proponowane przez Polską Grupę Tekstylną cechuje odpowiednia jakość. Nasza firma, dzięki bogatemu doświadczeniu, dostarcza hotelom wyłącznie tekstylia sprawdzone i trwałe, zlecając ich czyszczenie jedynie zaufanym, profesjonalnym pralniom.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które działa w branży od wielu już lat. Dzięki temu wiemy, w jaki sposób odpowiadać na aktualne potrzeby hoteli, pensjonatów oraz innych obiektów turystycznych. W związku z tym gwarantujemy wynajem tekstyliów hotelowych na najwyższym poziomie – dbamy o to, aby dostarczone produkty cechowała najlepsza jakość, wytrzymałość oraz odporność na czynniki takie jak np. pranie mechaniczne.

Przez to oferowane przez nas tekstylia z pewnością posłużą użytkownikom przez długi czas. Goście odwiedzający hotele współpracujące z Polską Grupą Tekstylną bez wątpienia nie będą narzekać na warunki noclegowe – proponowane przez naszą firmą tekstylia to gwarancja niezbędnego podczas wypoczynku komfortu.

W ramach kompleksowej obsługi zapewniamy także naszym klientom profesjonalne wsparcie i doradztwo ekspertów z branży HoReCa.

ZASADY RENTALU  W POLSKIEJ GRUPIE TEKSTYLNEJ

Ręczniki oraz bielizna pościelowa – odpłatność za każde prania
Pozostałe produkty – cena za dzień najmu lub rozłożenie płatności na raty
Odbiór produktów brudnych oraz dostawa czystych na koszt Wynajmującego
Czas trwania umowy: 3 lata
Pokrycie przez Wynajmującego kosztów zniszczonych produktów : 15%/rok
Pokrycie przez Wynajmującego kosztów zagubionych produktów: 4%/rok
Współpraca z najlepszymi pralniami w danym regionie

Osoby zainteresowane otrzymaniem indywidualnej oferty na rental prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny: +48 733 343 216