Wyprzedaż tekstyliów hotelowych

Wyprzedaż tekstyliów hotelowych to szansa dla wszystkich osób, które prowadzą hotele i chcą zapewnić komfort wszystkim gościom zdecydowanym na rezerwację noclegu. Obecnie Polska Grupa Tekstylna , posiada szereg produktów w promocyjnych cenach.

Wśród polecanych tekstyliów znajduje się hotelowa poszewka satynowa, która cechuje się bardzo gęstym splotem, bo aż 250 wątków na cal. Atutem pościeli jest to, że nie mechaci się nawet po wielu praniach, dlatego też można ją regularnie prać i systematycznie dbać o jej czystość, tak aby każdy kolejny gość mógł skorzystać w swoim hotelu pokojowym z czystej pościeli. Przeznaczona jest ona do bardzo ekskluzywnych hoteli, jest niezwykle przyjemna w dotyku. Zakupić można ją za 9,90 zł.

W ofercie znajduje się także poszwa hotelowa satynowa w cenie 37,80 zł. Po praniu zachowuje ona swój naturalny kolor, dodatkowo nie ulega przebarwieniom i nie kurczy się. Po każdej wizycie gościa można doprowadzić ją do naturalnego stanu, zapewni doskonały sen wszystkim zainteresowanym gościom.

Klienci mogą zdecydować się też na ręczniki hotelowe, jednak cena uzgadniana jest z klientami poprzez kontakt z działem handlowym. Wyprzedaż ręczników hotelowych, jest w chwili obecnej wstrzymana.